мешканці Запорізької області здобули призові місця на міжнародних змаганнях

Призові місця для країни на міжнародних змаганнях продовжують здобувати призові місця спортсмени із Запорізької області. Впродовж лютого із різних чемпіонатів привезли нагороди сім спортсменів регіону.

Про це повідомила Запорізька обласна військова адміністрація.

спортсмени Запоріжжя здобули призові місця на міжнародних змаганнях

Золоту нагороду привезла з чемпіонату Європи з карате серед юніорів, молоді та кадетів здобула вихованиця запорізького клубу «Concordia» Еліна Сєлємєнєва. Це вже третя поспіль перемога спортсменки. Змагання проходили з 9 по 11 лютого в Грузії. Спортсменка впевнено пройшла шлях до чергової нагороди європейської першості, здолавши у фіналі в категорії до 68 кг (U-21) сильну спортсменку з Італії з рахунком 5:3.

Срібну нагороду на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходив з 12 до 20 лютого у Болгарії, здобула майстер спорту міжнародного класу Анастасія Манєвська.

Також срібну нагороду на міжнародному рейтинговому турнірі класу G-1 з тхеквондо (ВТФ), що проходив у Туреччині, здобув майстер спорту, член основного складу національної збірної команди України Максим Маненков. Змагання тривали з 9 до 11 лютого.

спортсмени Запоріжжя

На чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який відбувався в Бухаресті 12-18 лютого, бронзову нагороду здобув заслужений майстер спорту України, член основного складу національної збірної України Парвіз Насібов.

Ще одну бронзу здобув на відкритих змаганнях континентального кубка Senior Europen Open in Gyor HUNGRY, запорізький дзюдоїст майстер спорту Міжнародного класу України, член збірної команди України Олексій Єршов. Змагання відбулися 10 лютого в місті Дьор в Угорщині.

У Варшаві 24-25 лютого пройшов відкритий Кубок Європи з дзюдо. Там бронзову нагороду виборов майстер спорту міжнародного класу, член основного складу національної збірної команди України Данило Гуцол.

nahorody dlia sportsmeniv фото

5 місце у синхронних стрибках з трампліну на чемпіонаті світу з водних видів спорту здобула майстер спорту України міжнародного класу, член основного складу національної збірної команди України Вікторія Кесарь. Змагання відбувалися із 2 до 18 лютого у місті Доха (Катар) .

Підписуйся на наші сторінки у Facebook та Instagram, щоб нічого не пропустити.